Форум на Общинска администрация

ИндексИндекс  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Нуждае ли се от промяна нашата община?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 49
Registration date : 06.09.2007

ПисанеЗаглавие: Нуждае ли се от промяна нашата община?   8th Септември 2007, 9:13 am

Не само нашата община се нуждае от промени,нуждае се цялата държавна политика!
Политиката изисква наличие на стратегия , цели , средства за постигане .
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://parv.forumotion.com
Admin
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Нуждае ли се от промяна нашата община?   8th Септември 2007, 9:15 am

Надявам се на идващите местни избори да мислим , да претегляме , да не се опияняваме само от обещания , а сами да преценяме.

Последната промяна е направена от на 12th Септември 2007, 2:19 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Вижте профила на потребителя http://parv.forumotion.com
kombo
форума е част от мен
форума е част от мен

Male
Брой мнения : 19
Registration date : 08.09.2007

ПисанеЗаглавие: Нуждае ли се от промяна нашата община?   8th Септември 2007, 11:04 am

Искам да ви кажа,че досега гледах форума ви само като гост.
Промените обаче са много готини и просто ме задължават да се регистрирам.Продължавайте и за напред със същият ентусиазъм!

bounce
Вижте профила на потребителя
miraj
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Female
Брой мнения : 70
Registration date : 07.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   8th Септември 2007, 5:45 pm

В спора се ражда истината !
Хубаво е , че го има форума. Надявам се мненията в него да помагат на общината .
miraj
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   8th Септември 2007, 5:51 pm

Промени ли? Какво по -добро от промяната в положителна посока?
- Инвестиции в областта на земеделието , пазари на земеделски стоки .
- Проекти за съживяване на местната икономика.
- Развитие на инфраструктурата .
- Грижи за младите семейства и децата.
Е, една община не може да го постигне това сама , но да търси начини и средства .
Виждам , че за 4 години доста се направи.
Vivian

Брой мнения : 4
Registration date : 11.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   19th Септември 2007, 1:30 pm

Та промяната стартира преди 4 години! Всичко се обновява, хората трябва да разберат, че не може " искам мъж и то веднага", нещата вървят в добра посока. Знаете ли, че единственото село в областта без водопровод е с.Поройна - добре, че имаме енергичен кмет, които спечели проект за изграждане на водоснабдяване на с.Дълбок извор и с.Поройна, тази процедура е отнела една година/промяна на статут, изработване на работен проект и чакане за финансиране/ Благодарим на Ангел Папазов!
miraj
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   19th Септември 2007, 6:01 pm

Наскоро неволно чух една жена , минаваща през центъра на Първомай , да възкликва с почуда , че от 2 години не е била тук и вижда как се е променило всичко и улиците и осветлението и чистотата .

Мисля , че недоволни винаги ще има , но промяната е факт. Радвам се на успехите . И те не са малко , защото както пише Vivian , доста от плодовете на труда на този мандат ще се берат в следващия, независимо от това кой ще бъде избран. Сегашният екип заложи много - имам предвид спечелени проекти , финансирания за обекти ,които Общината едва ли би могла да самофинансира.
първомаец
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Male
Брой мнения : 24
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   19th Септември 2007, 10:56 pm

дава се път на инициативните, трябва да се инвестира и да не се пречи, Папазов прави това.
Admin
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   20th Септември 2007, 7:55 am

Наистина г-н Папазов има дарбата и умението да прави това,но малко хора искат да го видят и признаят!

kombo
форума е част от мен
форума е част от мен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   30th Септември 2007, 11:35 am

Убеден съм,че хората по цялата община виждат направеното с желание от г-н Папазов!
miraj
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   30th Септември 2007, 1:33 pm

То затова и опонентите се дразнят , защото не притежават умението да работят СЪРЦАТО. Very Happy
kombo
форума е част от мен
форума е част от мен

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   3rd Октомври 2007, 5:24 pm

Промяна разбира се има,но в следващият мандат на г-н Папазов ще бъдат на яве много реализирани проекти!
mixinter
форума е част от мен
форума е част от мен

Female
Брой мнения : 18
Registration date : 06.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   6th Октомври 2007, 5:37 pm

Много е хубаво да покажеш нещо съвременно и актуално от своята Родина,от своя град,когато си някъде из Европа!!!
Давайте напред!
miraj
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   17th Октомври 2007, 3:25 pm

Да в Целодневната детска градина ще се реализира първият в страната проект за енергийна ефективност , такива каквито в Западна Европа се стимулират от правителствата . Мисля , че в такава насока ще се развива общината . Ще е интересно да се представи по- подробно този проект в сайта или във форума.
vestitel

Male
Брой мнения : 2
Registration date : 31.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   31st Януари 2008, 1:23 pm

Промяна в общината след последните местни избори вече има, но не към добро. Вижте с какво първо започват да се занимават новите общински съветници - да си гласуват заплати (при това два пъти по-големи от миналогодишните) и да разрешат да се строи чейндж бюро точно до сградата на общината./Справка - дневния ред за заседанието на 31.01.2008 г./ Срам и позор!
popimon
пристрастен към форума
пристрастен към форума

Female
Брой мнения : 21
Registration date : 07.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   31st Януари 2008, 5:00 pm

Видимо ви личи загубата от местните избори.
Тези съветници са избрани - именно от вас,мен и т.н.
Едва ли е вярно това,което пишете,но щом знаете и точките на сесията на Общински съвет от 31.01.2008г.би трябвало да знаете,че всеки гражданин може да присъства и да изрази своето мнение на такава сесия!Idea
kaponi
форума е част от мен
форума е част от мен

Female
Брой мнения : 8
Registration date : 06.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   19th Февруари 2008, 11:12 pm

Ако малко разбираш от математика сметни си я сам заплатата.Тя се определя въз основа на закона за ЗМСМА.Жалко е когато се говорят неща без да се разбират. SadПри всички положения не е 2 пъти по висока от миналогодишната.Само мога да ви кажа, че е по ниска от минималната заплата.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нуждае ли се от промяна нашата община?   

Нуждае ли се от промяна нашата община?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1