Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на Общинска администрация
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Малолетни и нощни заведения

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
x
форума е част от мен
форума е част от мен



Male
Брой мнения : 7
Location : Първомай
Registration date : 20.09.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime20th Септември 2009, 10:17 am

X


Последната промяна е направена от x на 7th Юни 2011, 11:56 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Mr.Debar

Mr.Debar


Male
Брой мнения : 1
Location : Debar
Registration date : 17.11.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime17th Ноември 2009, 11:35 pm

Аз също съм на това мнение!Никой не иска да спира нищо,всеки си прави каквото иска и за това сме на този хал!!!Като гледам няма изгледи да се промени нещо в близкото бъдеще.
Върнете се в началото Go down
x
форума е част от мен
форума е част от мен



Male
Брой мнения : 7
Location : Първомай
Registration date : 20.09.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime19th Януари 2010, 7:13 pm

X


Последната промяна е направена от x на 7th Юни 2011, 11:56 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
x
форума е част от мен
форума е част от мен



Male
Брой мнения : 7
Location : Първомай
Registration date : 20.09.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime19th Януари 2010, 7:23 pm

X


Последната промяна е направена от x на 7th Юни 2011, 11:56 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
x
форума е част от мен
форума е част от мен



Male
Брой мнения : 7
Location : Първомай
Registration date : 20.09.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime21st Февруари 2010, 12:54 pm

X


Последната промяна е направена от x на 7th Юни 2011, 11:58 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
popimon
пристрастен към форума
пристрастен към форума
popimon


Female
Брой мнения : 21
Location : Plovdiv
Registration date : 07.10.2007

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime23rd Март 2010, 5:46 pm

Браво Бисерчо,когато малолетните не са в твоето заведение - търсиш под вола теле.
Върнете се в началото Go down
x
форума е част от мен
форума е част от мен



Male
Брой мнения : 7
Location : Първомай
Registration date : 20.09.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime29th Март 2010, 11:38 am

X


Последната промяна е направена от x на 7th Юни 2011, 11:57 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
popimon
пристрастен към форума
пристрастен към форума
popimon


Female
Брой мнения : 21
Location : Plovdiv
Registration date : 07.10.2007

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime30th Март 2010, 7:58 am

Този месец при проверка от полицията се е оказало,че в твоето заведение също е имало малолетни,но виждам,че за теб по принцип щом касае теб то е чисто, а всичко чуждо е мръсно![Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
x
форума е част от мен
форума е част от мен



Male
Брой мнения : 7
Location : Първомай
Registration date : 20.09.2009

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime30th Март 2010, 5:36 pm

X


Последната промяна е направена от x на 7th Юни 2011, 11:57 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
popimon
пристрастен към форума
пристрастен към форума
popimon


Female
Брой мнения : 21
Location : Plovdiv
Registration date : 07.10.2007

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime30th Март 2010, 5:48 pm

Възможно е да си прав,но в края на краищата - всеки вторник г-н Папазов има приемен ден.Направете среща с него,а ако ли не си тъесете правата!
Казвам това,защото не приемам нечия страна,но мисля че този въпрос трябва да се изясни.
Върнете се в началото Go down
НЕДОВОЛЕН

НЕДОВОЛЕН


Male
Брой мнения : 3
Location : ПЪРВОМАЙ
Registration date : 16.07.2010

Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime19th Юли 2010, 11:33 pm

Бисерчо скоро май ще го пишат по вестниците в хрониката -КРИМИНАЛНО- той е от хората дето викат
-Не сакам на мен да ми е добре ,а на Вуте да му е зле.
Докато има отрепки като него ,няма да се оправи тая държавица.
Дано по скоро му затворят плюещата устата някои деболоврати батковци пратени от доброжелатели!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малолетни и нощни заведения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малолетни и нощни заведения   Малолетни и нощни заведения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малолетни и нощни заведения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Мнения и препоръки-
Идете на: